Prodej bytu 1+kk, 32 m2 - Na spojce, Praha 10

32 m2

 

3 440 000 

Novostavba

1+kk

6 - Patro

C Úsporná  

Praha 10

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 1 + kk v klidné části Prahy, Vršovice. Rezidence U Sv.Vaclava II je založená za vlády Františka Josefa l. Rezidence získala své jméno díky katolickému Kostelu svatého Václava, který se nachází na náměstí Svatopluka Čecha. Bohatá výzdoba domu s architektonickými prvky je přítomna nejen na fasádě domu, ale také na nádvoří s balkonem.

Útulný byt 1 + kk se nachází v 6. patře  7-patrového domu, který v současné době prochází kompletní rekonstrukcí s výměnou všech zařízení, instalací výtahu, výměnou podlah, instalací izolace a nadstavbou v posledním patře. Byt bude koloudován v září 2019.

Asi 900 metrů od domu se nachází nákupní centrum Eden s hypermarketem Tesco. Pro aktivní obyvatele Vršovic leží zde cyklostezka podél nejdélšího pražského potoka Botič.
Z rezidence se snadno dostanete do jakéhokoli části města z tramvajové zastávky v České republice (asi 280 m) nebo z autobusové zastávky Čechovo naměstí (cca 200 m). Rezidence se nachází vedle mateřské školy, základních a středních škol, dětského hřiště a samozřejmě i náměstí Svatopluka Čecha.

Vizualizace bytů / domu  nemusí být pravdivá.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
3 440 000 
Záloha:
Doba splácení(roky):
2,89 % ročně
Měsíční platba: 

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL