Prodej bytu 2+kk, 60 m2, Praha 10

 

Parametry

Celková cena:

5 489 525 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

2+kk

Patro:

2 - Patro

Obec:

Praha 10

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 2+kk o podlahové ploše 59,8 m² s terasou 45,3 m² v ulici Honzíkově Praze 10, Dolní Měcholupy. Prakticky řešený byt se nachází v 2. nadzemním podlaží krásného domu s výtahem v rezidenci Malý háj VIII. Developerský projekt bude dokončen v roce 2021 a utváří velice příjemné a moderní zázemí.

Byt disponuje 2 pokoji, terasou (45,3 m²), komorou (2,5m²) a koupelnou s vanou. Okna jsou orientovaná na jihovýchod. Družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví, prodej formou postoupení práv z již uzavřené smlouvy. Atraktivní lokalita Praha – Dolní Měcholupy nabízí od každého kousek. Dokazuje to obchodní centrum Europark Štěrboholy, park Hrušov nebo nový sportovní areál. V bezprostřední blízkosti najdete školy a školky, restaurace, bary, lékárny, veřejné instituce a lékaře. Chybět samozřejmě nebudou bohaté zastávky městské hromadné dopravy, které vás přepraví na jakékoliv místo v hlavní metropoli.

Od doby kolaudace možno splácet měsíčními splátkami družstvu na 25 let bez dokazování příjmu, nebo hypotékou. Neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti. Rádi Vám pomůžeme s financováním!

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
5 489 525 
Záloha:
Doba splácení(roky):
2,89 % ročně
Měsíční platba: 

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL