Prodej bytu 3+1, 135 m2 - Veleslavínova, Praha 1

D Méně úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

Cena na vyžádání

Provize:

včetně provize

Právní servis:

včetně právního servisu

Typ nemovitostí:

sekundární

stav objektu:

po rekonstrukci

Vybavení:

ano

Dispozice:

3+1

Patro:

5

Obec:

Praha 1

Výtah:

ano

Dopravní dostupnost:

silnice, MHD, autobus

ID:

Praha 1 / Chistov

Popis


Nabízíme Vaší pozornosti luxusní byt 3 + 1 uprostřed historického centra Prahy 1 na Starém Městě. Budova z 19. století se nachází mezi Staroměstským náměstím a Karlovým mostem. Byt s obytnou plochu 135 m2 se skládá z prostorného obývacího pokoje, dvou velkých ložnic, kuchyně, velké koupelny a koupelny pro hosty.

Nabízená nemovitost je zcela nová, v bytě nikdo nebydlel a všechny stavební práce byly provedeny na objednávku dle speciálního projektu. Kompletní rekonstrukce bytu zahrnovala nejen renovaci všech inženýrských sítí (elektřina, plyn, voda a další), ale také celkovou výměnu podlah (masivní dub), renovaci stropů, izolaci a vymalování stěn a instalaci vestavěných spotřebičů. Rekonstrukce bytu byla provedena v souladu s požadavky na zachování kulturně-historického dědictví Prahy a České republiky.

Centrální místností bytu je světlý obývací pokoj o rozloze 30 m2 s velkou skříní z přírodního dřeva postavené na zakázku a původním historickým kachlovým krbem z poloviny 19. století s originální výzdobou. Krb byl pečlivě restaurován odborníky a napojen na elektřinu. Obě ložnice (26 m2 a 17 m2) jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, které vytváří dost úložného prostoru pro oblečení a obuv a zároveň šetří dodatečnou plochu obytného prostoru. Kuchyň s jídelnou o rozloze 21 m2 je vybavena nejmodernějšími kuchyňskými spotřebiči od amerických značek Wolf a Sub-Zero. Najdete tu plynovou varnou desku, myčku nádobí, troubu, prostornou dvoukřídlou lednici, mrazáky vestavěné do stolu a vestavěnou parní troubu. Pracovní plochy jsou pokryty deskami z přírodního tmavého kamene a skříně jsou vyrobeny ze světlého dřeva.

Zvláštní pozornost je nutné věnovat jídelnímu stolu se skleněnou deskou a kovovou podnoží ve zlaté barvě. Koupelna je vybavena sanitárním zařízením od italské značky Devon and Devon: bidet a velká vana. Další vybavení zahrnuje podsvícený sprchový kout, širokoúhlá zrcadla a moderní svítidla. Koupelnové baterie, kliky a spínače (nejen v koupelně, ale v celém bytě) jsou vyrobeny ve vintage stylu a vypadají velmi elegantně. Ze stejné koupelny se dostanete do speciální technické místnosti určené pro server a elektrické přepínače. Pro hosty je v bytě určena samostatná koupelna. V bytě jsou dřevěná okna s dvojitým zasklením. V souvislosti s požadavkem institutu ochrany historických objektů se jedná o repliky oken z původní stavby domu.

Byt se špičkovým designem a kvalitním interiérem není jen otázkou prestiže. V první řadě je to příležitost bydlet v srdci historického centra Prahy a možnost vychutnávat si její jedinečná architektonická díla a rozvinutou infrastrukturu. Za pouhé 3 minuty chůze se dostanete na Staroměstské náměstí nebo Karlův most. Přímo za rohem se nachází světově proslulý Klementinum s velkolepým literárním dědictvím a Rudolfinum, kde se pořádají ty nejproslulejší evropské hudební festivaly od klasické hudby až po jazz. Na sousední ulici se nachází jeden z nejlepších hotelů Four Seasons, kde je možné zaparkovat auto.

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

60 449 

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,54 % ročně

podobné nabídky

Upravit hledání