Prodej bytu 3+kk, 114 m2 - Pitterova, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

8 899 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

3+kk

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

2 parkovani

Obec:

Praha 3

Popis

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji útulný dvoupodlažní byt 3+kk s předzahrádkou a vybavenou kuchyňskou linkou. Byt se nachází 1. nadzemním podlaží budovy a nabízí vynikající dispoziční řešení  - v přízemí vedou z chodby vstupy do obývacího pokoje (44 m2) s jídelním koutem a francouzskými okny vedoucími na čtvercovou udržovanou předzahrádku (14,22 m2), ložnice s vlastní koupelnou, toalety a technické místnosti.

V horním patře se dále nachází samostatná ložnice s vlastní koupelnou a přímý vstup do garážového patra.

K bytu náleží dvě parkovací stání v suterénu dostupném dvěma výtahy v každé věži. K údržbě soukromé zahrady lze najmout místní firmu, rezidence nabízí k najmutí i úklidovou společnost - další služby lze zařídit přes recepci v přízemí hlavní budovy.

Central Park Praha nabízí udržovaný, oplocený park o výměře 15.000 m2 s dětským hřištěm, potokem a kavárnou. V komplexu je k dispozici recepce, ostraha s kamerovými systémy a údržba pro případ havárie nebo jako pomoc při instalaci spotřebičů. Vstupy jsou na bezpečnostní čipy. V okolí je kompletní občanská vybavenost: mateřská školka, restaurace, pošta, poliklinika, sportovní centrum a park Parukářka. Zastávky ‚Olšanská‘ a ‚Nákladové nádraží Žižkov‘ jsou vzdáleny 2 minuty pěšky, autobusová zastávka ‚Mezi hřbitovy‘ 4 minuty. Centrum Prahy je vzdáleno asi 7-10 minut jízdy.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
8 899 000 
Záloha:
Doba splácení(roky):
2,89 % ročně
Měsíční platba: 

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL