Prodej bytu 3+kk, 116 m2 - Trojská ev. č., Rezidence Troja, Praha 7, Pod Havránkou

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

19 500 000 

Právní servis:

včetně právního servisu

Typ nemovitostí:

novostavba

Vybavení:

ne

Dispozice:

3+kk

Patro:

2

Parkoviště:

ano

Obec:

Praha 7

Sklep:

ano

Výtah:

ne

Dopravní dostupnost:

MHD

ID:

Troja(11_Iris)

Popis


Nabízíme k prodeji moderní byt o dispozici 3 + kk, celková užitná plocha 116,2 m² v exkluzivním projektu Troja Residence umístěném v klidné rezidenční oblasti Prahy 7 – Troja.

Byt se nachází ve 2.NP jedné z budov bytového areálu. Interiér odpovídá všem standardům pro moderní bydlení včetně podlah, zárubní, dveří a koupelen. Vjezd do areálu je zabezpečen vstupní bránou a parkování je zajištěno v soukromých podzemních garážích. Novodobý design v kombinaci s historickými prvky zrekonstruovaných budov dodávají celému projektu naprosto jedinečnou atmosféru. Na soukromém pozemku o rozloze 9 000 m2 stojí celkem 13 budov obklopených zelení. Centrum rezidence tvoří renesanční nádvoří z 16. století uzavřené kovanou palácovou bránou.
Troja představuje ideální místo pro pohodlné bydlení poblíž centra města. Tato oblast je oblíbená zejména pro svou vitalitu a krásné přírodní panorama. Obyvatelé si mohou vychutnat souznění s přírodou a odpočinout si od ruchu velkoměsta. V blízkém okolí se nachází Trojský zámek, Pražská botanická zahrada a významné vinice s překrásným výhledem na Pražský hrad. Do centra města je možné se dostat za 10 min. jízdy. K nastěhování od dubna 2020.


Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

36 997 

Kontaktovat

podobné nabídky

Upravit hledání