Prodej bytu 3+kk, 80 m2 - Dusíkova

 

Parametry

Celková cena:

4 750 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

3+kk

Patro:

1 - Patro

Popis

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji nový hezký byt v zámeckém domě v luxusní čtvrti Mariánských Lázní - ulici Dusíkové.
Vybavený byt o podlahové ploše 79,75 m2 a dispozici 3+kk je skvěle přizpůsobený současným nárokům na nadstandardní bydlení, je situován v přízemí  udržované novostavby, v exkluzivní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra. 
Dům byl postaven a zkolaudován v r. 2015 a vyčnívá jedinečným honosným designem.  Byt upoutá na první pohled svými vzdušnými chodbami s francouzskými okny. Lokalita poskytuje veškeré výhody městského života - široké nákupní možnosti, wellness, kulturní vyžití, restaurace, bary a kluby, rychlé spojení s centrem, ale také snadné výjezdy z města do nádherné okolní přírody. Byt doporučujeme i z hlediska investiční koupi. Nabízíme možnost výměny nemovitosti v Praze. K dispozici můžete využít správu pro pronajímaný byt. Roční výnosnost činí 7% a 90% roční obsazenost. Rádi Vás pozveme na prohlídku a pomůžeme s hypotékou.

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

podobné nabídky

Upravit hledání