Prodej bytu 3+kk, 88 m2 - Ke Kapslovně, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

9 200 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

3+kk

Patro:

5 - Patro

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 3

Popis

Nabízíme k prodeji byt 3+kk (podlahová plocha: 87,91 m2) s terasou (41,88 m2) a krásným výhledem do soukromého parku z pátého podlaží, ul. Ke Kapslovně, Praha 3 - Žižkov.

Byt nabízí vynikající dispoziční řešení - z chodby vedou vstupy do dvou ložnic s vlastními koupelnami a zvlášť do obývacího pokoje s jídelním koutem. Součástí jídelny je spíž. V bytě jsou francouzská okna a orientace na sever a jih do parku poskytuje pocit luxusního bydlení s velmi dobrou dopravní dostupností na všechny směry.

Kolem celého bytu vede terasa propojující všechny pokoje jejich vlastními vstupy. Z obývacího pokoje vedou na terasu i dvoje vysouvací dveře, takže v horkých měsících lze obývací pokoj částečně rozšířit o sezení na terase přímo nad soukromým parkem. V chodbě se nachází samostatná technická místnost s přípojkou na pračku a šatna. S ohledem na členění bytu lze byt využívat i investičně například pro sdílený podnájem. K bytu náleží sklepní kóje (5,96 m2) a garážové stání ve střeženém suterénu budovy.

Central Park Praha nabízí udržovaný, oplocený park o výměře 15.000 m2 s dětským hřištěm, potokem a kavárnou. V komplexu je k dispozici recepce, ostraha s kamerovými systémy a údržba pro případ havárie nebo jako pomoc při instalaci spotřebičů. Vstupy jsou na bezpečnostní čipy. V okolí je kompletní občanská vybavenost: mateřská školka, restaurace, pošta, poliklinika, sportovní centrum a park Parukářka. Zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 2 minuty pěšky, autobusová zastávka Mezi hřbitovy 4 minuty.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
9 200 000 
Záloha:
Doba splácení(roky):
2,89 % ročně
Měsíční platba: 

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL