Prodej bytu 3+kk, 88 m2 - Pitterova, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

8 990 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

3+kk

Patro:

2 - Patro

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 3

Terasa:

ano (16m2)

Zahrada:

ano

Sklep:

ano (6m2)

Popis

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní byt se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem v podkroví, situovaný v komplexu - Central Park Praha, v Žižkovské ulici Pitterové (200 m od parku Parukářka). Velkou výhodou bytu jsou dvě útulné terasy směřující k soukromému parku residence, parkovací místo v podzemní vytápěné garáži a velký sklep.
Vstup do bytu je umístěn ve spodním patře bytu, je zde samostatná ložnice (21,08 m2) s terasou (6 m2) a koupelna s toaletou. Schodiště do druhého patra vede přímo do obývacího pokoje (21,86 m2) s kuchyňským koutem, který má přístup na druhou terasu (9,8 m2). Rovněž tu najdeme ložnici (14,76 m2)  s výhledem na klidnou ulici Pitterova, která disponuje vlastní koupelnou. Toaleta je od koupelny oddělena posuvnými dveřmi, můžete do ní také vstoupit z chodby. K dispozici je dále technická místnost s připojovacím ventilem pro pračku a sušičku. Dispoziční řešení bytu nabízí jednoduché a praktické vstupy do jednotlivých pokojů.
Pro více informací kontaktujte našeho realitního makléře.
Central Park Praha nabízí dobře upravený, oplocený park o rozloze 15.000 m2 s dětským hřištěm, mini-vodním parkem a kavárnou. Komplex má recepci, bezpečnostní kamerový systém a údržbu v případě nouze nebo pomoc při instalaci zařízení. Vstupy jsou vybaveny bezpečnostními čipy. Blízkosti: mateřská škola, restaurace, pošta, zdravotní středisko, sportovní centrum a park Parukarka. Tramvajové zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 3 minuty chůze, autobusová zastávka Mezi hřbitovy je vzdálená 5 minut.

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

46 530 

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,54 % ročně

podobné nabídky

Upravit hledání