Prodáno

Prodej bytu 3+kk, 93 m2 - Ke Kapslovně, Praha 3

93 m2

 

10 400 000 

Sekundární

3+kk

5 - Patro

Parkovani

C Úsporná  

Praha 3

Nabízíme k prodeji byt 3+kk (podlahová plocha:92,5m2) s terasou (30.43 m2) a krásným výhledem do soukromého parku z čtrnáctého podlaží, ul. Ke Kapslovně, Praha 3 - Žižkov. 

Byt nabízí vynikající dispoziční řešení - z chodby vedou vstupy do dvou ložnic s vlastními koupelnami a zvlášť do obývacího pokoje s jídelním koutem. Součástí jídelny  je spíž. V bytě jsou francouzská okna a orientace na sever a jih do parku poskytuje pocit luxusního bydlení s velmi dobrou dopravní dostupností na všechny směry. 
Kolem celého bytu vede terasa propojující všechny pokoje jejich vlastními vstupy. Z obývacího pokoje vedou na terasu i dvoje vysouvací dveře, takže v horkých měsících lze obývací pokoj částečně rozšířit o sezení na terase přímo nad soukromým parkem.
V chodbě se nachází samostatná technická místnost s přípojkou na pračku a šatna. S ohledem na členění bytu lze byt využívat i investičně například pro sdílený podnájem. K bytu náleží sklepní kóje (7.59 m2) a garážové stání ve střeženém suterénu budovy.

Central Park Praha nabízí udržovaný, oplocený park o výměře 15.000 m2 s dětským hřištěm, potokem a kavárnou. V komplexu je k dispozici recepce, ostraha s kamerovými systémy a údržba pro případ havárie nebo jako pomoc při instalaci spotřebičů. Vstupy jsou na bezpečnostní čipy. V okolí je kompletní občanská vybavenost: mateřská školka, restaurace, pošta, poliklinika, sportovní centrum a park Parukářka. Zastávky ‚Olšanská‘ a ‚Nákladové nádraží Žižkov‘ jsou vzdáleny 2 minuty pěšky, autobusová zastávka ‚Mezi hřbitovy‘ 4 minuty.
HLEDAT DÁL