Prodej bytu 4+kk, 112 m2, Rezidence Troja, Praha 7, Pod Havránkou

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

19 900 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

4+kk

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 7

Terasa:

ano (27m2)

Zahrada:

ano (200m2)

Sklep:

ano

Popis


Nabízíme k prodeji moderní byt o dispozici 4+kk s užitnou plochou 112m² + 3 terasy 27,3 m², pozemek 200 m² v exkluzivním projektu Troja Residence umístěném v klidné rezidenční oblasti Prahy 7 – Troja.

Byt se nachází v 1.PP jedné z budov bytového areálu. Interiér odpovídá všem standardům pro moderní bydlení včetně podlah, zárubní, dveří a koupelen. Vjezd do areálu je zabezpečen vstupní bránou a parkování je zajištěno v soukromých podzemních garážích. Novodobý design v kombinaci s historickými prvky zrekonstruovaných budov dodávají celému projektu naprosto jedinečnou atmosféru. Na soukromém pozemku o rozloze 9 000 m2 stojí celkem 13 budov obklopených zelení. Centrum rezidence tvoří renesanční nádvoří z 16. století uzavřené kovanou palácovou bránou.
Troja představuje ideální místo pro pohodlné bydlení poblíž centra města. Tato oblast je oblíbená zejména pro svou vitalitu a krásné přírodní panorama. Obyvatelé si mohou vychutnat souznění s přírodou a odpočinout si od ruchu velkoměsta. V blízkém okolí se nachází Trojský zámek, Pražská botanická zahrada a významné vinice s překrásným výhledem na Pražský hrad. Do centra města je možné se dostat za 10 min. jízdy. K nastěhování od dubna 2020.


Více informací: https://www.lekvi.estate

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

51 072 

Kontaktovat

podobné nabídky

Upravit hledání