Prodej bytu 4+kk, 112 m2 - Svahová

 

Parametry

Celková cena:

7 530 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Balkon:

ano (13m2)

Dispozice:

4+kk

Patro:

3 - Patro

Popis

Nabízíme k prodeji nový, nevybavený byt s dispozicí 4+kk v atraktivní novostavbě obklopené zelení a výhledem na střechy domů, na ulici Svahová, Karlovy Vary. Byt na první pohled zaujme klenutou stěnou osazenou okny v obývacím pokoji, která je typickým rysem bytů v tomto domě. K obývacímu pokoji náleží i příprava na kuchyňský a jídelní kout. Všechny pokoje bytu mají vstupy z hlavní chodby bytu, díky tomu je zaručeno soukromí obyvatel i klid z chodby domu. V bytě jsou tři ložnice, koupelna s rohovou vanou a samostatná toaleta. Bytů nabízíme v této nemovitosti více, neváhejte se na podrobnosti zeptat naší makléřky.
Dům byl postaven a zkolaudován v r. 2015 a ačkoliv vyčnívá jedinečný design budovy  navržené studiem Arch99, zapadá mezi historické budovy Karlových Varů zcela nenuceně. Stavba je členěna mnoha balkony a terasami bytů a upoutá nárožními věžemi s mohutnými římsami.
Hlavní vstup do budovy je lemován ustupujícím portálem s obkladem z bílého mramoru a dvěma oválnými okny, stavba celkově působí dojmem kvality a luxusního bydlení k uspokojení náročných zájemců. Více informací v RK.

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

podobné nabídky

Upravit hledání