Prodej bytu 4+kk, 124 m2 - Malešická, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

16 800 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

4+kk

Patro:

9 - Patro

Parkoviště:

-5 parkovani

Obec:

Praha 3

Popis

Luxusní byt s terasou a panoramatickým výhledem na Prahu a soukromý park v moderním residenčním komplexu Central Park. Byt se skládá ze 3 ložnic a prostorného obývacího pokoje s kuchyní. Celková plocha je 124,13 m2. Byt dále zahrnuje terasu o výměre 37,35 m2. Pro pohodlnější uložení sezónních předmětů je k dispozici sklep. Byt se nachází v 9. patře s vysokými stropy, panoramatickými francouzskými okny a poskytuje maximální přirozené světlo. Luxusní byt inspirovaný rokoko stylem je nabízen s novou vestavěnou kuchyní, spotřebiči a vestavěnými skříněmi. Výhodou bytu je nádherný výhled z každé místnosti a 2 parkovací místa. Přívod tepla k bytu zajišťují podlahové konvektory, které lze snadno nastavit pokojovým termostatem. V ceně jsou zahrnuty dvě parkovací místa a sklep v suterénu budovy.
Komplex zahrnuje soukromý, zelený a klidný park, kde rostou javorové stromy, borovice, lípy a břízy. K dispozici tu je 24hodinová recepce, dvoupodlažní podzemní parkoviště, bezpečnostní služba a kavárna.
Komplex se nachází v Praze 3 v Žižkově, který je proslulý svými zelenými parky a snadnou dostupností do téměř všech částí města.
V docházkové vzdálenosti se nacházejí školky, obchody, nákupní centrum, metro, zastávky tramvaje, pošta, lékárna, klinika, kosmetické salony, sportovní areál s tenisovými kurty a bazény. Tramvajové zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 2 minuty pěšky. Centrum Prahy je vzdáleno asi 7-10 minut jízdy. 5 minutová chůze k nejbližší stanici metra.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
16 800 000 
Záloha:
Doba splácení(roky):
2,89 % ročně
Měsíční platba: 

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL