Prodej bytu 4+kk, 137 m2 - Ke dvoru, Praha 6

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Typ nemovitostí:

Novostavba

Balkon:

ano (15.4m2)

Dispozice:

4+kk

Patro:

3 - Patro

Parkoviště:

2 parkovani

Obec:

Praha 6

Sklep:

ano

Popis


Moderní bydlení v barokním stylu představuje rezidenční projekt Šárecký dvůr situovaný v atraktivní oblasti Starých Vokovic, Praha 6. Nabízíme na prodej byt o dispozici 4+kk o celkové rozloze 136,6 m2 + 2 lodžie (7,7 + 7,7 m2).

Byt se nachází ve 3 NP. Jeho doménou je prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou odkud lze vyjít na lodžii směřující na východ. Tři ložnice s vlastními koupelnami a WC leží na jihozápadní straně. Jako úložný prostor lze využít dvě šatny. Špičkový design doplňují velkoformátová hliníková okna, čtyřmetrové stropy a vysoké dveře dodávající pocit neomezeného prostoru. Dvě parkovací místa v podzemí garáži a nonstop recepce zaručují pohodlí, soukromí a bezpečí rezidentů.

Klidná lokalita Starých Vokovic a zároveň vynikající dopravní dostupnost dělají ze Šáreckého dvora ideální místo pro pohodlný život a příjemný odpočinek. Přímo za zdí areálu se nachází sportovně-zábavní park, tenisové kurty, golfový klub a fitness centrum Form Factory. Rodiny s dětmi ocení blízkost mezinárodních školy a dalších služeb v okolí. V docházkové vzdálenosti se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka poskytující výhled na nádhernou přírodní scenérií. Zastávka metra Nádraží Veleslavín je vzdálená 3 minuty chůze a do centra Prahy je možné se dostat za 12 minut.

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

63 146 

Kontaktovat

podobné nabídky

Upravit hledání