Prodej bytu 4+kk, 148 m2 - Pod Havránkou, Rezidence Troja, Praha 7, Pod Havránkou

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

27 500 000 

Právní servis:

včetně právního servisu

Typ nemovitostí:

novostavba

Vybavení:

ne

Dispozice:

4+kk

Patro:

3

Parkoviště:

2 parkování

Obec:

Praha 7

Terasa:

ano (35m2)

Sklep:

ano

Výtah:

ano

Dopravní dostupnost:

dálnice, silnice, MHD

ID:

Troja(22_Jasmine)

Popis


Nabízíme k prodeji moderní byt o dispozici 4+kk s užitnou plochou 148 m² + 2 terasy 34,6 m² v exkluzivním projektu Troja Residence umístěném v klidné rezidenční oblasti Prahy 7 – Troja.

Byt se nachází ve 3.NP jedné z budov bytového areálu. Interiér odpovídá všem standardům pro moderní bydlení včetně podlah, zárubní, dveří a koupelen. Vjezd do areálu je zabezpečen vstupní bránou a parkování je zajištěno v soukromých podzemních garážích. Novodobý design v kombinaci s historickými prvky zrekonstruovaných budov dodávají celému projektu naprosto jedinečnou atmosféru. Na soukromém pozemku o rozloze 9 000 m2 stojí celkem 13 budov obklopených zelení. Centrum rezidence tvoří renesanční nádvoří z 16. století uzavřené kovanou palácovou bránou.
Troja představuje ideální místo pro pohodlné bydlení poblíž centra města. Tato oblast je oblíbená zejména pro svou vitalitu a krásné přírodní panorama. Obyvatelé si mohou vychutnat souznění s přírodou a odpočinout si od ruchu velkoměsta. V blízkém okolí se nachází Trojský zámek, Pražská botanická zahrada a významné vinice s překrásným výhledem na Pražský hrad. Do centra města je možné se dostat za 10 min. jízdy. K nastěhování od května 2020.


Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

52 580 

Kontaktovat

podobné nabídky

Upravit hledání

Poskytujeme podporu