Prodej bytu 4+kk, 163 m2 - Ke Kapslovně, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

19 950 000 

18 950 000 

Provize:

včetně provize

DPH:

včetně DPH

Právní servis:

včetně právního servisu

Poplatky:

včetně poplatků

Typ nemovitostí:

sekundární

stav objektu:

velmi dobrý

Vybavení:

ano

Dispozice:

4+kk

Patro:

4 / 18

Parkoviště:

2 parkování

Obec:

Praha 3

Terasa:

ano (93m2)

Zahrada:

ano (55m2)

Sklep:

ano (9m2)

Výtah:

ano

Dopravní dostupnost:

vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

ID:

JKCPP / Chistov

Popis


Nabízíme k prodeji luxusní byt 4 + kk, který se nachází ve 4. patře top rezidence Central Park Praha. Byt o celkové rozloze 163 m2 má vlastní prostornou terasu a krásnou zahradu o velikosti 147 m2. Parkovací místo se nachází v podzemní garáži rezidence.

Interiér bytu byl navržen designovým studiem a zhotoven s využitím nejmodernějších materiálů: podlahou a nábytkem z přírodního dřeva, prostornou kuchyní s moderními elektrospotřebiči, koženými pohovkami a křesly v obývacím pokoji, HD televizí. Cena bytu zahrnuje veškerý nábytek a technická zařízení. Na ložnici navazuje koupelna (v bytě jsou 4 koupelny) s vlastním oknem. V místnostech je zabudovaná klimatizace, zabezpečující alarm a všechna okna mají venkovní žaluzie. V bytě je také technická místnost, která může posloužit jako doplňující úložný prostor.

Obytný komplex Central Park Praha je moderní rezidence s vlastním soukromým parkem o rozloze 15.000 m2, dětským hřištěm, sportovním areálem, kavárnou a školkou. Součástí komplexu je recepce, ostraha 24h denně a kamerový systém. V blízkosti rezidence najdete krásný městský park, sportovní areál, klinika a pošta. Výborná dopravní dostupnost: vedle rezidence se nachází tramvajová zastávka (Václavské náměstí je vzdáleno 9 minut), stanice metra a nákupní centrum s obchody, restauracemi a kinem.

Naše společnost navíc nabízí hypotéky s výhodným úrokem 2,5 % ročně, a to i pro nerezidenty České republiky. V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte našeho makléře.

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

62 944 

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,54 % ročně

podobné nabídky

Upravit hledání

Poskytujeme podporu