Prodej bytu 6 a více, 232 m2 - Gabrielská, Praha 5

 

Parametry

Celková cena:

31 490 000 

Právní servis:

včetně právního servisu

Typ nemovitostí:

novostavba

Vybavení:

ano

Dispozice:

6 a více

Patro:

1 / 7

Parkoviště:

ano

Obec:

Praha 5

Lodžie:

ano (69m2)

Terasa:

ano

Sklep:

ano

Dopravní dostupnost:

vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

ID:

GabrF1.1.

Popis

Nabízíme k prodeji velkorysý a vzdušný loftový byt v novostavbě - luxusním rezidenčním komplexu Sacre Coeur 2, v samém centru Prahy 5 - Smíchov, na ulici Gabrielská.
Celková výměra nemovitosti je 307 m2 - vedle podlahové plochy 232 m2 nabízí tento velkorysý 6+kk loft dvě terasy (33 a 37 m2), sklepní kóji (5 m2) a garážové stání. Byt byl architektem navržen tak, aby upoutal zejména rozlehlý, vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem, se světlou výškou přes pět metrů a velkoformátovými okny. Ložnice jsou koncipovány do klidové zóny vnitřního atria budovy, dvě ložnice disponují vlastními koupelnami a další dva pokoje v odlehlejší části bytu mají koupelnu společnou. Cena již zahrnuje DPH.
Rezidence Sacre Coeur 2 se dostala do finále prestižní soutěže v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost - MIPIM AWARDS 2017. Byty jsou navrženy s ohledem na nadčasovou funkčnost v jedinečných, praktických dispozicích. 
Členění bytů na obytné a soukromé zóny je spolu s nejvyšší kvalitou používaných materiálů samozřejmostí. Raritní projekt ve tvaru podkovy nad Strahovským tunelem nabízí šest nadzemních podlaží, dvě podzemní pro sklepy a garážová stání s výjezdem do Kobrovy ulice, vše střežené kamerovými systémy. V přízemí je nonstop recepce s majordomem, který rezidentům ochotně zajistí služby od nákupů až po venčení psů či hlídání dětí.
Lokalita nemovitosti je vynikající - Smíchov patří mezi žádané části Prahy, s výbornou dostupností vozem (Strahovský tunel a tunel Mrázovka), zastávkami Holečkova či Bertramka a přitom blízkostí mnoha parků (udržovaný park projektu Sacre Coeur, zahrada Kinských a Petřín. Občanská vybavenost je na Smíchově kompletní.

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

90 619 

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,54 % ročně

Upravit hledání