Prodej bytu 6 a více, 337 m2 - Svahová, Karlovy Vary

 

Parametry

Celková cena:

Cena na vyžádání

DPH:

včetně DPH

Právní servis:

včetně právního servisu

Typ nemovitostí:

novostavba

Vybavení:

ano

Dispozice:

6 a více

Patro:

5 / 11

Parkoviště:

2 parkování

Obec:

Karlovy Vary

Terasa:

ano (200m2)

Dopravní dostupnost:

dálnice, silnice, autobus

ID:

Svahpent

Popis

Nabízíme k prodeji jeden z nejkrásnějších mezonetů / penthousů v Karlových Varech, v 5. a 6. patře v Residence Svahová, o ploše 337 m², balkon 200 m². V lednu roku 2015 byl dům dokončen projektem slavného architekta Patricka Dandy a oceněn za nejlepší projekt roku v Karlových Varech. Budova má 2 podzemní a 6 nadzemních podlaží s výtahem. Dům nabízí celkem 26 bytů včetně tohoto penthousu. Obyvatelé domu mohou využívat fitness a saunu stejně jako služby recepce.
Byt zabírá obvod celého domu, z oken je nádherný výhled na Karlovy Vary, město, lesy, hory a Německo. Dispozice: 5 podlaží -131,2 m², 6. patro - 205,6 m². Balkon a terasy - 3,8 a 9,4 m² v 5. patře a 163 a 22,8 m2 v 6. patře.
V bytě jsou krásné stylové tapety, trojité zasklení, mramorové parapety, klimatizace, výtah. V ceně bytu jsou zahrnuta dvě garážová stání v suterénu budovy.
Dům byl postaven a zkolaudován v r. 2015 a ačkoliv vyčnívá jedinečný design budovy  navržené studiem Arch99, zapadá mezi historické budovy Karlových Varů zcela nenuceně. Stavba je členěna mnoha balkony a terasami bytů a upoutá nárožními věžemi s mohutnými římsami.
Hlavní vstup do budovy je lemován ustupujícím portálem s obkladem z bílého mramoru a dvěma oválnými okny, stavba celkově působí dojmem kvality a luxusního bydlení k uspokojení náročných zájemců.
Jedinečné umístění domu umožňuje obyvatelům krátkou vycházkou dojít do lesa - oblíbené místo pro pěší turistiku a současně s blízkostí lázeňského centra. Centrální kolonáda s minerálními prameny je jen 5 minut chůze od rezidence.
V blízkosti jsou obchody, banky, supermarket Billa, restaurace, kavárny, McDonald, nákupní centrum s celou řadou služeb (obchody floristiky, textilu a kosmetiky), farmacie, centrální pošta.

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

69 499 

Kontaktovat

Upravit hledání