Prodej domu rodinný, 151 m2 - V cestičkách, Praha 8

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

11 690 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

Rodinný

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

18.5 parkovani

Obec:

Praha 8

Popis

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní řadový dům 5+kk se terasou, garáží a krásnou zahradou, který se nachází v klidné obci obklopené zelení.
 
Tento atraktivní dům o podlahové ploše 124 m2 imponuje v přízemí vstupní halou, schodištěm do patra, obývacím pokojem s kuchyní se vstupem do zahrady, toaletou a sklepem. Obývací pokoj je zařízený venkovními žaluziemi a toaleta podlahovým topením. Na druhém podlaží se nachází celkem 4 ložnice a samostatná koupelna s vanou. K domu náleží garáž 18,5 m2 a pěkná zahrada před domem (65 m2) se vstupní terasou (4,9m2) i zahrada za domem (118 m2) s kamennými schody do domu (3,1 m2). Zahrady jsou vybavené prémiovým automatickým zavlažovacím systémem Hunter. K vybavení rovněž patří zahradní altán, venkovní krb a spa-vyřivka. Interiér dodává na první pohled vzdušné a prostorné prostředí, které je charakteristické přírodními světlými odstíny a dekory dřeva.
 

Nádherná lokalita Březiněves se nachází na severním okraji Prahy a je součástí městského obvodu Praha 8. Pro svou blízkou vzdálenost od Prahy je Březiněves atraktivní lokalitou pro bydlení. Nechybí tu ani mateřská školka a v nejbližší době se plánuje výstavba základní školy. V blízkosti ulice V cestičkách jsou supermarkety a hypermarkety (Billa, Kik), restaurace, penziony atd. Najdeme zde i dvě travnatá fotbalová hřiště, tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal a mnoho dalších atrakcí.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
11 690 000 
Záloha:
Doba splácení(roky):
2,89 % ročně
Měsíční platba: 

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL