Prodej domu rodinný, 254 m2 - Zlatá

 

Parametry

Celková cena:

16 500 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

Rodinný

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

Ano

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v jedné z nejdražších a módních oblastí na předměstí Karlových Varů, Rybáře.

Dvoupodlažní dům je postaven z cihel, s taškovou střechou. V roce 2015 dům prošel kompletní rekonstrukcí. Design exteriéru domu je v moderním stylu, ale zároveň je zdoben drahými materiály jako například onyx v obývacím pokoji. V domě je garáž, před domem stříška, kde je možné mít ještě jedno parkovací místo. Na upraveném pozemku s krásnými vysokými stromy je dřevěný dům o ploše 50 m² pro zahradní nářadí.

Na prvním podlaží se nachází:
Chodba (15 m²), samostatné WC, vchod do kuchyně se spíží (20 m2), druhý vstup z kuchyně do obývacího pokoje, kancelář (11 m²) a obývací pokoj (80 m²), schody do druhého patra. Prostorný pokoj s přístupem do zahrady.
Z obývacího pokoje vedou dveře do vlastních lázní (80 m²): 2 sauny (hammam a finská), jacuzzi, relaxační kout, koupelna s WC.

Na druhém podlaží:
3 ložnice, z nichž dvě mají dvě prostorné šatny. Na chodbě u ložnic je místnost pro žehlení prádla.
Dvě koupelny s toaletou. Jedna koupelna s vanou, druhá koupelna se sprchovým koutem.
Podlahy a okna v domě jsou ze dřeva. Lustry jsou křišťálové. Kuchyně je vybavena kuchyňským nábytkem, který je na objednávku, instalace v domě Villeroy & Bosch. Všechny toalety v domě jsou vybaveny elektronickými japonskými toaletními mísami s bidetovou funkcí.
Dům má italský nábytek, fitness vybavení, masážní stůl, které mohou zůstat v domě za příplatek po dohodě s majiteli.

V bezprostřední blízkosti se nachází jezdecký klub Stará Role, sportovní a rekreační areál Rolava - místo pro sport a rekreaci. Tenisové kurty, badminton, volejbal, aquazorbing, hřiště pro děti, pískoviště, velké vzduchové trampolíny, rekreační areály na trávníku a písečných pláží u přírodního jezera, půjčovna lodí a katamarány, večerní zábava, stejně jako několik supermarketů, školy, nemocnice.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
16 500 000 
Záloha:
Doba splácení(roky):
2,89 % ročně
Měsíční platba: 

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL