Prodej domu rodinný, 487 m2 - Újezd u Průhonic, Praha 4, Praha 4

 

Parametry

Celková cena:

16 046 640 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

Rodinný

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 4

Popis


Nabízíme Vaší pozornosti dům 5 + kk o rozloze 188 m2 v projektu Park Újezd, který se nachází v obci Újezd u Průhonic, Praha 4. Dům bude mít 4 ložnice, prostorný obývací pokoj, kancelář, šatnu, několik koupelen, velkou garáž, dílnu a terasu. Výměra pozemku je 503 m2, dokončení stavby - jaro 2021.
Park Újezd nabízí stylové rodinné domy navržené zkušenými architekty a postavené tak, aby odpovídaly vysokým standardům kvality. Celkem bude v první etapě postaveno 24 samostatných dvoupodlažních domů několika typů, z nichž každý má originální vzhled a moderní obsah.
Jedním z benefitů obce je její výhodná lokace, která umožňuje žít nejen v těsné blízkosti přírody, ale zároveň si také užívat všech výhod velkoměsta. Vynikající dopravní dostupnost MHD (autobus, metro Háje) i autem (dálnice D1) umožňuje se rychle dostat do centra, zatímco nádherná příroda (Průhonický park, park Botič-Miličov) a zábava (OC Chodov, Aquapalace Praha, Funcentrum Žirafa) Vám nedovolí se nudit.
Obytná vesnice Park Újezd byla od samého počátku navržena jako klidné a tiché místo uvnitř města s důrazem na spojení s přírodou. Hlavním úkolem vývojáře bylo vytvořit bydlení, které by uspokojilo nejrůznější požadavky rezidentů při zachování společného architektonického stylu. Prostor, praktičnost a místo pro odpočinek jsou základem šťastného života.

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

podobné nabídky

Upravit hledání