Prodej domu rodinný, 725 m2 - M. Rovenské

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

22 000 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Balkon:

ano (120m2)

Dispozice:

Rodinný

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

6 parkovani

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům v klasickém stylu v klidném předměstí Karlových Varů.
Dvoupodlažní dům o podlahové rozloze 725 m2 je postaven v kvalitním provedení z eko materiálů, s taškovou střechou.  Design interiéru domu je v tradičním a nadčasovým venkovským stylu, který přináší pocit klidu a pohody. K domu náleží garáž (85 m2) a velká zahrada (1468 m2). Plocha pozemku je  2052 m2.
Na prvním podlaží se nachází:
Prostorná hala (43 m2), ze které vedou vstupy do ložnice s vlastní koupelnou, rozlehlého obývacího pokoje (82 m2) propojené s jídelnou (60 m2), u které se také nachází spíž. Dále z haly vede vtup do další chodby, která odděluje hlavní obytný prostor od místnosti určené pro bazén a saunu. K této chodbě náleží šatna, toaleta a prádelna.
Na druhém podlaží:
Centrem druhého podlaží je hala se vstupy do 3 ložnic, kterým patří vlastní šatna, koupelna a jedné z nich i balkon (16 m2). V tomto patře také nalezneme knihovnu s balkonem a zimní zahradu s terasou.
V bezprostřední blízkosti se nachází jezdecký klub Stará Role, sportovní a rekreační areál Rolava - místo pro sport a rekreaci. Tenisové kurty, badminton, volejbal, aquazorbing, hřiště pro děti, pískoviště, velké vzduchové trampolíny, rekreační areály na trávníku a písečných pláží u přírodního jezera, půjčovna lodí a katamaránů, večerní zábava, stejně jako několik supermarketů, školy, nemocnice.

Kontaktovat

podobné nabídky

Upravit hledání