Prodej komerční kanceláře, 287 m2 - Pitterova, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

23 500 000 

DPH:

bez DPH

Právní servis:

včetně právního servisu

Poplatky:

bez poplatků

Typ nemovitostí:

sekundární

stav objektu:

velmi dobrý

Vybavení:

ano

Dispozice:

Kanceláře

Patro:

1 / 15

Obec:

Praha 3

Výtah:

ano

Dopravní dostupnost:

vlak, silnice, MHD, autobus

ID:

733

Popis

Nabízíme k prodeji luxusní, nový komerční prostor zabírající celé první patro věže moderní rezidence Central Park, Praha - Žižkov. Podlahová plocha činí  287 m2. Prostor je dispozičně řešen jako 5+kk se dvěma hlavními vchody - nemovitost nabízí přímý, vlastní vstup do udržovaného soukromého parku přístupného pouze rezidentům objektu. Možnost dokoupit (135 m2) podzemní garážové parkování pro až 5 automobilů, případně kola a motocykly, a skladovací prostor). 
Komerční prostor je členěn na pět samostatných místností (kanceláří), tři místnosti využitelné pro více záměrů a dvě rozměrné koupelny s toaletami. Využití dalšího prostoru poskytuje s ohledem na plochu mnoho možností, lze zde bez potíží vybudovat další koupelny, šatny či kanceláře, samostatná toaleta.
Okna jsou chráněna venkovními kovovými žaluziemi na dálkové ovládání, vytápění zajišťují deskové radiátory Koratherm, podlaha je kromě koupelen plovoucí dřevěná. Prostor má přípravu na alarm a západní část projektu má vybudovánu přípravu na klimatizaci. Zbývající úpravy může po domluvě provést stavební tým, který na rekonstrukci pracoval s důrazem na kvalitu a unikátní provedení.
S ohledem na rozměr nabízeného prostoru a krásného prostředí soukromé rezidence Vás náš makléř s radostí pozve na prohlídku.
Central Park Praha nabízí udržovaný, oplocený park o výměře 15.000 m2 s dětským hřištěm, potokem a kavárnou. V komplexu je k dispozici recepce, ostraha s kamerovými systémy a údržba pro případ havárie nebo jako pomoc při instalaci spotřebičů. Vstupy jsou na bezpečnostní čipy. V okolí je kompletní občanská vybavenost: mateřská školka, restaurace, pošta, poliklinika, sportovní centrum a park Parukářka. Zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 2 minuty chůze, autobusová zastávka Mezi hřbitovy 4 minuty.

Kontaktovat

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20% 90%
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,54 % ročně

Upravit hledání